Detta ostserveringsset levereras i en bambulåda som även fungerar som serveringsbräda. Setet innehåller tre knivar som är utformade för olika osttyper och kombinerar praktiska egenskaper med en elegant presentation.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 255,00 | 249,00 | 245,00 | 239,00 | 222,00 | 206,00 | 196,00 | 193,00 | 189,00 | 186,00 |
Natur
| Artikelnummer | 94494-N0094 |
| Material | Bamboo, Metal |
| Bredd | 115mm |
| Längd | 320mm |
| Höjd | 33mm |
| Vikt | 700g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT94494.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 340mm x 255mm x 362mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94494-N0094 | 2258 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |