Tillverkad i Europa
Moderiktig, snabbtorkande poncho med färgglatt tryck och rymlig ficka. Ponchon har även en flerfärgad huva.
Material: 100% polyester
Storlek: 85 x 110 cm
Vikt: 205 gsm
Tryck: hela ytan
Tryckteknik: sublimering
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1318,00 | 1252,00 | 1218,00 | 1193,00 | 1156,00 | 1139,00 | 1123,00 |
Multicolor (09)
| Artikelnummer | NE4088-09 |
| Material | 100 % Polyester |
| Höjd | 110 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Storlek | 85 cmx110 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |