Kalibrerad tumstock med en total längd på 1 meter. Denna linjal uppfyller kraven i det europeiska mätinstrumentdirektivet (MID 2014/32/EU), klass 3. Det innebär att måttstocken är certifierad för hög mätnoggrannhet i enlighet med europeiska direktiv. Även vid intensiv daglig användning kan du mäta med minimal avvikelse.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 61,50 | 58,00 | 56,50 | 52,50 | 48,90 | 45,90 | 42,40 | 40,80 | 40,00 | 39,45 |
Vit
| Artikelnummer | 90210-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 130mm |
| Höjd | 13mm |
| Vikt | 47g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90210.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 350mm x 290mm x 130mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90210-N0001 | 10872 st |
| Inkommande lager 2026-10-20T00:00:00+02:00 | 10000 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |