Vi presenterar "Avery", vår innovativa dricksflaska i R-PET med ett hopfällbart sugrör som smart nog förvaras i locket.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 71,00 | 69,50 | 68,50 | 67,00 | 62,00 | 53,50 | 53,00 | 52,00 | 51,50 | 50,50 |
Vit
| Artikelnummer | 98876-N0001 |
| Material | PP, R-PET |
| Höjd | 240mm |
| Diameter | 66mm |
| Vikt | 116g |
| Volym | 600cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98876.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 275mm x 370mm x 720mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Övrig information | Diameter of the lid inc. the grip: Ø 81mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98876-N0001 | 6125 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |