e-Progress XL Recycled är en reklampenna med generösa tryckytor som är tillverkad av 100% återvunnen ABS-plast. Pennan har ett stort klips som lämpar sig väl för reklamtryck och en färgad solid pennkropp som också kan märkas. e-Progress XL Recycled finns i flertalet fina färger och innehåller en utbytbar Jumbo-refill med dokumentäkta blått bläck.
| Antal | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 18,50 | 13,05 | 11,65 | 11,55 | 10,70 |
Vit / pms vit
| Artikelnummer | 50508 0060 A |
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 11g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 100-st-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Plastic Jumbo BP dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: WR11, blue inkProdukttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50508-0060-A | 10 980 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |