Kulspetspenna i TopPoint-design, mycket elegant tack vare den mjuka finishen. Det återvunna materialet gör den här pennan till ett mer hållbart alternativ till den vanliga pennan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,50 | 12,70 | 12,45 | 11,35 | 10,55 | 9,99 | 9,18 | 8,91 | 8,64 |
Svart
| Artikelnummer | 87826-N0002 |
| Material | R-ABS |
| Längd | 143mm |
| Diameter | 12mm |
| Vikt | 10g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87826.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 480mm x 310mm x 200mm |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87826-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-28T00:00:00+02:00 | 23500 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |