Noteblock med 150 ark i återvunnet papper. Ark kan enkelt tas ut och det mjuka färgglada omslaget ger det snyggt utseende
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 28,90 | 28,35 | 27,55 | 27,00 | 25,15 | 21,90 | 21,60 | 21,10 | 20,80 | 20,55 |
Blå
| Artikelnummer | 92525-N0011 |
| Material | PU, Paper |
| Bredd | 14mm |
| Längd | 90mm |
| Höjd | 125mm |
| Vikt | 120g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92525-N0011 | 515 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |