Tillverkad i Europa
Färgglad hatt för sommarskydd mot solen.
Enkel eller dubbelsidig version tillgänglig.
Storlek: 35 x 15 cm ( 1 cm)
Material: 100% polyester
Vikt: 205 gsm
Förpackning: individuell
Märkning: sublimering
Tryck: enkelsidigt eller dubbelsidigt
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 212,00 | 209,00 | 199,00 | 193,00 | 175,00 | 166,00 | 157,00 | 161,00 |
| Variant | Antal |
|---|---|
| Print outside | |
| Print In & Outside |
Multicolor (09)
| Artikelnummer | NE4085-09 |
| Material | 100% polyester |
| Bredd | 35 cm |
| Längd | 15 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |