Njut av den uppfriskande smaken av sockerfria pepparmints. Dessa små läckerheter ligger i en snygg burk och är den perfekta uppiggaren. Ta en när som helst och var som helst för en mintsensation som får plats i fickan. Fräschhet, bekvämlighet och smak, allt i ett kompakt klick!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 24,60 | 23,80 | 23,25 | 21,90 | 20,80 | 20,25 | 19,45 | 18,10 | 17,85 | 17,55 |
Vit
| Artikelnummer | 91790-N0001 |
| Material | Metal |
| Höjd | 15mm |
| Diameter | 47mm |
| Vikt | 25g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 245mm x 200mm x 175mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91790-N0001 | 5547 st |
| Inkommande lager 2026-10-01T00:00:00+02:00 | 15000 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |