Laddningskabel med C till C / Lightning. Sladden är gjord av vävd slitstark textil i läckra färger. 2 meter lång. Laddar din mobil i högsta laddhastighet.Denna kabel kan överföra data.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 171,00 | 144,00 | 128,00 | 119,00 |
| Artikelnummer | 14771 |
| Material | Textil/aluminium |
| Vikt | 50g |
| Storlek | 2000mm |
| Effekt | 13,5V/2A/27W PD |
| Tryckyta | 11x5mm |
| Tryckmetoder | Gravyr |
| Förpackning | 50 st |
| Certifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |