Väska tillverkad av 70 % återvunnet laminerat non-woven-material. Har robusta sydda handtag, perfekta för daglig användning. Det mer hållbara alternativet kontra laminerade non-woven-påsar.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 27,55 | 25,40 | 22,45 | 21,90 | 21,60 | 21,10 | 20,80 |
Vit
| Artikelnummer | 91330-N0001 |
| Material | 70% Recycled PP 105g/m2 |
| Bredd | 110mm |
| Längd | 240mm |
| Höjd | 300mm |
| Vikt | 20g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91330.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 200mm x 230mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91330-N0001 | 3524 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |