Nyckelring med flasköppnare tillverkad av återvunnen aluminium och 5 små karbinhake-liknande krokar för att organisera dina nycklar. En praktisk och mer miljömedveten accessoar för vardagsbruk.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 44,30 | 42,95 | 42,15 | 39,45 | 38,10 | 36,45 | 35,10 | 32,70 | 32,15 | 31,35 |
Svart
| Artikelnummer | 99706-N0002 |
| Material | Recycled aluminium |
| Bredd | 35mm |
| Längd | 125mm |
| Höjd | 13mm |
| Vikt | 22g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT99706.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 430mm x 255mm x 220mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99706-N0002 | 6615 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |