En uppsättning med 6 livfulla färgpennor prydligt förpackade i en kraftlåda. Uppsättningen är perfekt för kreativa projekt hemma, i skolan eller på språng och passar perfekt för barn som tycker om att rita. Profilera den med Digital Eco-print för ett både roligt och mer miljömedvetet val, vilket gör det till en genomtänkt profilprodukt för alla konstnärer.
| Antal | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,56 | 7,02 | 6,75 | 6,48 | 6,21 | 5,94 | 5,40 |
Natur
| Artikelnummer | 91581-N0094 |
| Material | Wood |
| Längd | 87mm |
| Diameter | 7mm |
| Vikt | 2g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91581.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 250mm x 200mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91581-N0094 | 12177 st |
| Inkommande lager 2026-07-17T00:00:00+02:00 | 10000 st |
| VAD | ANTAL | PRIS/st | TOTAL |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |